O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą hurtową owoców i warzyw

od ponad 30 lat

Firmę założył Zbigniew Wilk w 1990 r. Były to złote czasy handlu, w których obrót towarami każdego rodzaju był na topie. Przez te wszystkie lata, w których działamy pod różnymi szyldami, jesteśmy ukierunkowani na współpracę z klientami hurtowymi. Obsługujemy sklepy sieciowe, hurtownie jak i mniejsze przedsiębiorstwa opierające się na handlu detalicznym. Spore znaczenie przez lata mieli i mają dla nas klienci sprzedający regionalne produkty na rynkach Rzeszowskich oraz podkarpackich. Jesteśmy niewielką rodzinną firmą z latami doświadczeń i pełnym zaangażowaniem w pracę.

W ostatnich latach firma prężnie się rozwija i dzięki współpracy z producentami z całej Polski, szczególnie w paśmie południowym (począwszy od Lublina aż po Katowice) dobieramy wszystko to co najlepsze dla naszych klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych.

Aktualnie nasza oferta zrzesza hurtownie znajdujące się na PCH AGROHURT S.A. w Rzeszowie. Polega to na współpracy hurtowni specjalizujących się w danym zakresie. Dla uzyskania w pełni zadowolenia naszych klientów specjaliści dokonują oceny jakości każdorazowo przy odbiorze zamówienia. Dzięki owej współpracy nasza firma zapewnia wysoką jakość produktów w rozsądnych, hurtowych cenach.

Gwarantujemy dostawę zawsze ŚWIEŻYCH PARTII TOWARÓW. Naszą taktyką jest nie magazynować towarów, przyjmować jedynie zamówienia i dopasowywać ilości stricte do potrzeb klienta. Gwarantuje to jakość, świeżość oraz stałe dostawy. Na tym polega współpraca z masą producentów oraz hurtowni.

Adwil stawia na różnorodność towarów oraz specjalistyczne doradztwo. Pozwala to na dobór odpowiednich towarów dla każdego z klientów. Stosujemy również podejście indywidualne do każdego tak, aby dopasować cenę lub jakość do wymagań konsumenta.

Przez długie lata oferowaliśmy wyłącznie sprzedaż stacjonarną. Teraz naszym celem na najbliższe lata jest pozyskanie nowej klienteli w dziale dowozowym. Aby ułatwić zakupy, udostępniamy cenniki oraz całą ofertę dedykowaną dla sklepów, rynków detalicznych jak i dla samych klientów detalicznych. Każde z nich ma inne wymogi i z tego względu występuje podział na klientów hurtowych oraz detalicznych.

Zostaw nam swoją opinię

Chętnie dowiemy się, co możemy jeszcze zrobić, aby zakupy u nas były dla Ciebie proste i przyjemne.