Dostawa zamówień

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godziny 20:00 dnia poprzedniego lub rano od godziny 2:30 do 5:30. Jeśli chcecie Państwo zamówić towar w innych godzinach prosimy o wysłanie SMS-a lub złożenie zamówienia przez INTERNET. Jeśli komuś zależy na szybkiej dostawie już na drugi dzień to należy złożyć zamówienie maksymalnie do północy dnia poprzedniego. W innym wypadku dostawa może nie być w pełni kompleksowa (na przykład ze względu na brak pozycji dostępnych wyłącznie na zamówienie).

Sprzedaż stacjonarna rozpoczyna się od godziny 1:00 w sezonie letnim, a od 2:30 w sezonie zimowym. Od tych godzin – podczas sprzedaży stacjonarnej – zmieniają się ilości magazynowe produktów, stąd przy zamówieniu towaru np. o 5:00 rano niektóre pozycje mogą być już niedostępne. Dlatego zalecamy zamówienia towaru tak, abyśmy mogli zabezpieczyć Państwu odpowiedni towar do potrzeb jeszcze w noc, najlepiej dzień wcześniej.

Ze względu na ciągłość dostaw i konieczność oceny jakości NA BIEŻĄCO zdarza się, że nie zdążymy ująć w ofercie zmiany cenowej produktu. Jeśli dany produkt nie będzie dostępny, lub nastąpi aktualizacja ceny w górę zostaną państwo wcześniej poinformowani. Natomiast jeśli cena towaru spadnie to otrzymają państwo rabat w stosunku do ceny sugerowanej na w sklepie online na naszej stronie internetowej (dotyczy głównie produktów na zamówienie).

Ze względu na różną wagę jednej sztuki owocu lub warzywa, nie każdy towar da się dopasować co do grama. Mogą zatem występować niewielkie różnice w wartości zamówienia (np. jabłka 3,10 kg, a zamówienie na 3 kg). Wartość towaru jest przybliżona. Całość zamówienia jest fakturowana lub wypisuje się WZ z pieczątką firmy jako dowód zakupu w naszej firmie.

Dostawa jest darmowa w przypadku, gdy:

W pozostałych przypadkach zostaje naliczona opłata za dostawę 1,50 zł/km. Naliczanie rozpoczyna się od ul. Lubelskiej 46 (magazyn firmy).

Do zamówień poniżej 50 zł, zostanie doliczona kwota za transport – 5 zł/km (dotyczy klientów detalicznych).

Samochody

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swoją opinię

Chętnie dowiemy się, co możemy jeszcze zrobić, aby zakupy u nas były dla Ciebie proste i przyjemne.